Sort and filter
30 items
Results list
LÅNGLUR Fruit- and vegetable smoothie, green/added vitamin C, 330 ml
1.79€/0,33 lPrice 1.79€/0,33 l
Unit price: 5.42€/l
SJÖRAPPORT Cold smoked salmon, ASC certified/frozen
6.99€/0,2 kgPrice 6.99€/0,2 kg
Unit price: 34.95€/kg
LEKSANDS KNÄCKEBRÖD Rye crispbread, round, 415 g
3.49€/0,415 kgPrice 3.49€/0,415 kg
Unit price: 8.41€/kg
LÅNGLUR Fruit- and vegetable smoothie, orange/added vitamin C, 330 ml
1.79€/0,33 lPrice 1.79€/0,33 l
Unit price: 5.42€/l
SJÖRAPPORT Cured cold smoked salmon, ASC certified/frozen
6.99€/0,2 kgPrice 6.99€/0,2 kg
Unit price: 34.95€/kg
SILL SENAP Marinated herring w mustard sauce, 250 g
1.99€/0,25 kgPrice 1.99€/0,25 kg
Unit price: 7.96€/kg
Showing 24 of 30 results
Show more














































