Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Příběhy IKEA

Vítejte na stránkách, které vám poodhalí zákulisní dění v IKEA. Ve společnosti tak velké jako je IKEA se neustále děje něco nečekaného, zábavného a překvapivého. Chcete-li se o tom dozvědět, jste na správném místě.

Všechny články

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?

Chovat se ekologicky se možná zdá náročné, ale pokud každý z nás udělá pár malých změn, dají se do pohybu i velké věci,’ říká Charlie Browne, environmentální manažer IKEA UK. Zde je několik malých kroků, které dokážou způsobit velké změny.

Přečíst si příběhy

CO SI UVAŘÍTE, TO SI TAKÉ SNÍTE

Jídlo, to je víc než jen způsob, jak doplnit energii. A u večeře jde o víc než jen o jídlo. Stylistka IKEA FAMILY LIVE Samantha Grigg prostírá stůl pro nejrůznější zvláštní příležitosti. Na čem nejvíce záleží vám?

Přečíst si příběhy

OSLAVUJTE VŠE, CO DĚLÁ ŽIVOT JEDINEČNÝM

Lotta Kühlhorn, návrhářka, které navrhla sérii ANNAMOA, věří, že textilie dokážou změnit místnost i atmosféru v ní - a následně tak i život lidí. Hledám nápady, které lidem umožní více si užít každý všední den

Přečíst si příběhy

ZNÁTE BILLY?

Je to k nevíře, ale BILLY slaví tento rok 30. narozeniny! Od roku 1979, kdy Gillis Lundgren tuto knihovnu navrhl, jí opustilo brány IKEA už 41 miliónů kusů. Podívejte se, co se s několika z nich stalo.

Přečíst si příběhy

NEKONEČNÉ SNAŽENÍ

Trvale udržitelný způsob života není nic snadného. IKEA říká, že je to nekonečné snažení. Požádali jsme ekologicky zaměřené odborníky, aby nám pomohli začít. Nyní tito odborníci potřebují vaši pomoc, aby mohli pokračovat…

Přečíst si příběhy

DEN, KDY CHARLIE PŘIŠEL NA ČAJ

Manažera pro životní prostředí britské IKEA Charlieho Brownea zajímá jen jedno. U mě je to životní prostředí, životní prostředí a zase životní prostředí, usmívá se.

Přečíst si příběhy

Připojte se nyní

Nejste členem? Přidejte se nyní.

Zaregistrujte se

  • Výhodné ceny výrobků pro členy IKEA FAMILY
  • Časopis IKEA FAMILY LIVE zadarmo
  • Pozvánky na akce

Reportáž IKEA

 

Peter Ödegaard využil své letité zkušenosti k návrhu nádherného sortimentu váz a květin. Nyní se navíc s vámi podělí o skvělé tipy, jak květiny ve vázách aranžovat…

Čtěte více

Časopis zdarma

Skvělé nápady zdarma čtyřikrát do roka

Inspirace, nápady a šikovné tipy, rady odborníků a mnoho dalšího - to vše nabízí časopis IKEA FAMILY LIVE.

Čtěte více
  • Nenechte si ujít skvělé nákupy!
  • Přidejte se k IKEA FAMILY. Je to zcela zdarma.
Zobrazit všechny výhody pro členy