Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Co je IKEA FAMILY

IKEA FAMILY je klub pro všechny, kteří mají rádi svůj domov, rádi ho zařizují a dekorují a tím přeměňují neosobní sestavu čtyř zdí a střechy v prostor plný života, odrážející osobnost jeho obyvatelů.

IKEA FAMILY

Nenechte si ujít možnost skvělých nákupů!

Fan klub IKEA?

IKEA FAMILY je klub pro všechny, kteří mají rádi svůj domov a považují ho za způsob, jak vyjádřit a projevit svou osobnost.

V určitém ohledu je to opravdu také fan klub IKEA. Klub pro všechny, kteří oceňují poslání IKEA, jímž je finančně dostupný a spolehlivě funkční designérský nábytek pro všechny. A pokud máte IKEA rádi, budete IKEA FAMILY doslova milovat – protože díky členství v tomto klubu získáte od IKEA mnohem víc. IKEA FAMILY je klub, který své členy odměňuje. Staňte se členy IKEA FAMILY a získáte speciální slevy na výrobky ze stálého sortimentu a přístup k jedinečnému a exkluzivnímu sortimentu IKEA FAMILY. A protože to myslíme stejně jako vy se zařízením a vyzdobením domácnosti vážně, budeme v našich obchodních domech pořádat řadu speciálních akcí, jako jsou semináře a workshopy o nejnovějších trendech a technikách v oblasti bytového zařízení. IKEA FAMILY je klub pro každého, členství v něm je zcela zdarma. Proč tedy nezačít využívat skvělé výhody již nyní - do IKEA FAMILY se nyní můžete přihlásit v obchodních domech IKEA, v průběhu zimy bude funkční i přihlášení on-line. Jakmile získáte svou členskou kartu, nezapomeňte ji vzít při každé návštěvě IKEA s sebou, abyste mohli získat nejnovější nabídky a informace.

Připojte se nyní

Nejste členem? Přidejte se nyní.

Zaregistrujte se

  • Výhodné ceny výrobků pro členy IKEA FAMILY
  • Časopis IKEA FAMILY LIVE zadarmo
  • Pozvánky na akce
  • Nenechte si ujít skvělé nákupy!
  • Přidejte se k IKEA FAMILY. Je to zcela zdarma.
Zobrazit všechny výhody pro členy