Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Domovy plné inspirace

Vítejte na stránkách elektronického vydání časopisu IKEA FAMILY LIVE, kde najdete spoustu inspirace, tipů a rad, jak si vyzdobit a zařídit domov ve stylu IKEA

Proměny

Pomáhá členům IKEA FAMILY proměnit jejich domovy

Pustili jste se do přestavby domova a nevíte, jak dál? Nebojte se, to se občas stane každému. Když se to stalo našim členům, zavolali s prosbou o pomoc IKEA FAMILY. Někdy stačí, když se na váš problém podívá někdo zvnějšku, objektivně, což obyvatelé dotyčného domova mnohdy nezvládnou. Všechny proměny probíhají v reálných domácnostech. Chcete-li se přidat, jděte na stránku proměn a přečtěte si, jak se přihlásit.

Zobrazit všechny příběhy

Tady bydlím já

Členové IKEA FAMILY z celého světa vás zvou na návštěvu k sobě domů

Chcete se podívat, jak si jiní členové klubu zařídili své domovy? Pak se podívejte do části Tady bydlím já, kde navštěvujeme členy IKEA FAMILY z celého světa. Krásné, neobvyklé, minimalistické či extravagantní - každý domov je jedinečný, zejména když v něm žijí lidé, kteří mají svůj domov rádi.

Zobrazit všechny příběhy

Příběhy IKEA

Aktuální informace o IKEA

Příběhy IKEA, to je vaše vstupenka do neustále se rozrůstajícího světa IKEA, v němž pracuje více jak 90 000 zaměstnanců ve 36 zemích světa a prodává více než 9500 různých výrobků zhruba 410 milionům zákazníkům.

Zobrazit všechny příběhy

Příběhy členů

Členové vyprávějí své příběhy pomocí fotografií

Jak si členové IKEA FAMILY zařídili svoji ložnici nebo na co využili jeden konkrétní výrobek z IKEA? V každém čísle pokládáme jinou otázku a vysíláme naše fotografy, aby hledali odpovědi. Ukazujeme pouze reálné domácnosti reálných členů, tak proč byste se mezi ně nemohli zařadit i vy? .

Zobrazit všechny příběhy

Připojte se nyní

Nejste členem? Přidejte se nyní.

Zaregistrujte se

  • Výhodné ceny výrobků pro členy IKEA FAMILY
  • Časopis IKEA FAMILY LIVE zadarmo
  • Pozvánky na akce

Časopis zdarma

Skvělé nápady zdarma čtyřikrát do roka

Inspirace, nápady a šikovné tipy, rady odborníků a mnoho dalšího - to vše nabízí časopis IKEA FAMILY LIVE.

Čtěte více
  • Skvělé nápady zdarma až k vašim dveřím! Čtyřikrát ročně!
  • Přidejte se k IKEA FAMILY. Zcela zdarma.
Zobrazit všechny výhody pro členy