Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Sortiment IKEA FAMILY

V každom obchodnom dome IKEA je oddelenie IKEA FAMILY, kde môžete nájsť všetko, čo súvisí s IKEA FAMIILY. Môžete tu využiť kartu IKEA FAMILY, prihlásiť sa na podujatia v obchodnom dome a ešte viac. Je to tiež miesto, kde nájdete špeciálny sortiment IKEA FAMILY.

Cestovanie

image alt text

Zoberte si svoj domov so sebou

Členovia IKEA FAMILY radi poznávajú svet, a teraz si môžu na cestu so sebou zobrať IKEA FAMILY. Cestovný sortiment IKEA FAMILY je navrhnutý tak, aby bol praktický i štýlový. Všetky jeho výrobky majú premyslené funkcie, ktoré vám cestovanie zjednodušia a vnesú do neho viac radosti a pohody. A ponúkneme vám aj vankúš - ak budete potrebovať trochu oddychu.

Bezpečnosť

image alt text

Chráňte svoj domov a tých, ktorí v ňom bývajú

Bezpečnostný sortiment IKEA FAMILY predstavuje množstvo výrobkov, ktoré sa postarajú o vašu bezpečnosť i bezpečnosť vašej rodiny a domova. Ponúkame poplašné zariadenia pre prípad výskytu dymu alebo vlámania, balíčky prvej pomoci a ešte oveľa viac. A aby ste si mohli byť istí, že ste vždy dobre viditeľní, k dispozícii je aj rad reflexných výrobkov.

Relax

image alt text

Upokojte svoje zmysly i dušu s relaxačným sortimentom IKEA FAMILY

Niekedy si jednoducho potrebujete len oddýchnuť. A IKEA FAMILY vám rada pomôže. Náš relaxačný sortiment zahŕňa všetko od sprchovacích gélov po mäkké šľapky, aby ste mohli maximálne využiť vzácne okamihy oddychu. Takže, napustite si horúci kúpeľ a doprajte si relax. Vaše dobré pocity a pohoda sú rovnako dôležité ako vaše plány v zariaďovaní.

Know-how a inšpirácia

image alt text

Naberte si z našich vedomostí o zariaďovaní a dizajne

Ako člen IKEA FAMILY máte pravdepodobne radi zariaďovanie a dekorovanie a zaujímate sa aj o dizajn. Vybrali sme preto niekoľko kníh so zaujímavými názormi na túto tému. Prezrite si našu ponuku kníh o škandinávskej kultúre a inšpirácii, tipoch a nápadoch a možnostiach "do-it-yourself".

Zvýhodnené ponuky

Získajte výhodné ceny na vybrané výrobky IKEA

Členovia IKEA FAMILY získavajú každý mesiac skvelé zľavy na výrobky IKEA. Pozrite si ponuku vo vašom obchodnom dome.

Zobraziť celú zvýhodnenú ponuku
  • Privítajte dobrú kúpu!
  • Staňte sa aj vy členmi klubu milovníkov bývania. Zadarmo.
Prezrieť všetky výhody členov