Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Výrobky IKEA FAMILY

V každém obchodním domě IKEA najdete speciální oddělení IKEA FAMILY, kde najdete vše, co s klubem IKEA FAMIILY souvisí. Můžete zde použít svou členskou kartu, najdete zde také exkluzivní sortiment výrobků IKEA FAMILY.

Na cesty

image alt text

Vezměte si s sebou na cesty kus domova.

Členové klubu IKEA FAMILY rádi cestují po světě - nyní si mohou navíc vzít na cesty s sebou i IKEA FAMILY. Sortiment výrobků pro cestování je navržen tak, že v sobě spojuje styl s praktičností a pohodlným používáním. Všechny výrobky jsou dokonale promyšlené, takže si vaše cesty užijete co nejvíce s minimem starostí. Nezapoměli jsme ani na polštář pro chvíle, kdy budete odpočívat.

Bezpečnost

image alt text

Chraňte svůj domov i lidi, kteří v něm žijí - pro bezpečný domov i hraní

Sortiment bezpečnostních výrobků IKEA FAMILY obsahuje vše, co potřebujete pro bezpečí vašeho domova i rodiny. Nabízíme kouřové hlásiče, alarmy, lékarniřky a mnoho dalšího. Abychom vám zajistili bezpečí i na cestách, zařadili jsme do sortimentu i výrobky s reflexními prvky.

Odpočinek

image alt text

Uklidněte smysly, pohlaďte unavenou duši pomocí výrobků IKEA FAMILY určených pro relaxaci.

Občas si každý z nás potřebuje odpočinout. IKEA FAMILY vám to ráda umožní pomocí své nabídky, kde najdete pro nerušený odpočinek vše - od sprchových gelů až po pohodlné bačkůrky. Takže nač čekat - hezky si napusťte vanu, zavřete oči ... Váš odpočinek je pro nás stejně důležitý jako vaše plány, jak si zařídit byt.

Know how & Inspirace

image alt text

Využijte naše znalosti v oblasti zařízení domácnosti a designu

Víme, že jako člen IKEA FAMILY máte kladný vztah k zařízení domácnosti a dekoracím a že vás zajímá design. Vybrali jsme proto naše nejlepší knihy napsané našimi největšími odborníky na daná témata. Prohlédněte si oddíl s knihami o skandinávské kultuře a inspiraci, tipy a nápady a Udělej si sám (Culture and Inspiration, Tips & Ideas and Do-It-Yourself).