Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

CO SI O TOM MYSLÍ DĚTI?

Co mají společného Eva ve Švédska, Zubair z Pákistánu a Inés z Pobřeží slonoviny? Přece právo na bezpečné dětství s přístupem k dobrému vzdělání! Přečtěte si, jaké úsilí Sociální iniciativa IKEA vyvíjí na podporu tohoto práva

Švédské Malmö, 17:07 hodin.

Jmenuji se Eva a je mi sedm let. Ráda jezdím na kole, hledám poklady a také mám ráda ruční práce. V zimě je u nás brzy tma, takže si nemůžu hrát venku. Maminka mi v IKEA koupila novou lampu. Jmenuje se SUNNAN a není to jen tak obyčejná lampa. Je to lampa sluneční, protože získává energii ze slunečního světla. Dneska si při ní budu vystřihovat řetězy s postavičkami…

Velký rozdíl
Lampa SUNNAN je opatřena solární baterií, díky níž dokáže svítit až čtyři hodiny,’ vysvětluje Marianne Barner, která stojí v čele Sociální iniciativy IKEA. ‘Za každou lampu SUNNAN prodanou kdekoliv na světě daruje Sociální iniciativa IKEA jednu tuto lampu dětskému fondu UNICEF. První dodávka je určena pro děti z Pákistánu, které se musí obejít bez elektřiny.

My v IKEA jsme přesvědčeni, že každé dítě má nárok na vzdělání, zdravotní péči a dětství plné kouzel a úsměvů. Ostatně, není to nic nového. Již v roce 1989 přijala Organizace spojených národů Konvenci o právech dítěte.

Sociální iniciativa IKEA podporuje projekty UNICEF a nadace Save the Children (Zachraňte děti), významných světových organizací angažujících se v otázce práv dítěte, jejichž společným cílem je umožnit dětem lepší start do života.

20. listopadu 2009 uplyne přesně dvacet let od chvíle, kdy se svět rozhodl věnovat se na globální úrovni právům dítěte a chránit je.

Připojte se nyní

Nejste členem? Přidejte se nyní.

Zaregistrujte se

  • Výhodné ceny výrobků pro členy IKEA FAMILY
  • Časopis IKEA FAMILY LIVE zadarmo
  • Pozvánky na akce

Reportáž IKEA

 

Peter Ödegaard využil své letité zkušenosti k návrhu nádherného sortimentu váz a květin. Nyní se navíc s vámi podělí o skvělé tipy, jak květiny ve vázách aranžovat…

Čtěte více

Časopis zdarma

Skvělé nápady zdarma čtyřikrát do roka

Inspirace, nápady a šikovné tipy, rady odborníků a mnoho dalšího - to vše nabízí časopis IKEA FAMILY LIVE.

Čtěte více
  • Nenechte si ujít skvělé nákupy!
  • Přidejte se k IKEA FAMILY. Je to zcela zdarma.
Zobrazit všechny výhody pro členy