Product Recycling Fund
The price of this item includes a contribution to a Product recycling fund to ensure that waste electrical and electronic equipment is collected and recycled in a responsible manner.

Jeho restaurace najdete všude od New Yorku po Tokyo, od Stockholmu po Chicago; stojí za čtyřmi kuchařkami a dvěma televizními show, takže byste si mohli myslet, že renomovaný švédský šéfkuchař Marcus Samuelsson už prostě všechno ví - on ale přesto hledá stále dál.

Marcus vzpomíná na to, že jako dítě pomáhal babičce s vařením. Narodil se v Etiopii ale vyrůstal ve švédském Gothenburgu. Podle něj si každý nosí svou jídelní kulturu s sebou a tu pak předává ostatním. Tato vlastnost ho spojuje se společností IKEA – oba ve světě fungují jako velvyslanci švédské kultury.

Kuchyň je pro tohoto šéfkuchaře záležitostí více než jednoho státu. Jídlo nás všechny spojuje. Marcus už měl co do činění s mexickým i marockým jídlem - a to pěkně zblízka, přímo na ulicích a na tržištích.

V průběhu svého profesního života si Marcus stále jasněji uvědomuje, že jídla, která si běžně vaříme, jsou ovlivňovaná tím, jak poznáváme nové kuchyně. O tento poznatek by se Marcus rád podělil se společností IKEA. Na světě je obrovské množství obchodů s potravinami. Všechny sice poznat nemůžeme, ale i tak se jich před námi otvírá stále víc.

Recepty od Marcuse Klikněte zde pro Vegetariánské Pad Thai.

Připojte se nyní

Nejste členem? Přidejte se nyní.

Zaregistrujte se

  • Výhodné ceny výrobků pro členy IKEA FAMILY
  • Časopis IKEA FAMILY LIVE zadarmo
  • Pozvánky na akce

Reportáž IKEA

 

Peter Ödegaard využil své letité zkušenosti k návrhu nádherného sortimentu váz a květin. Nyní se navíc s vámi podělí o skvělé tipy, jak květiny ve vázách aranžovat…

Čtěte více

Časopis zdarma

Skvělé nápady zdarma čtyřikrát do roka

Inspirace, nápady a šikovné tipy, rady odborníků a mnoho dalšího - to vše nabízí časopis IKEA FAMILY LIVE.

Čtěte více
  • Nenechte si ujít skvělé nákupy!
  • Přidejte se k IKEA FAMILY. Je to zcela zdarma.
Zobrazit všechny výhody pro členy